Artur Konieczny z klasy 3e zakwalifikował się do centralnego etapu Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Miło nam poinformować, że uczeń Artur Konieczny w efekcie okręgowych zawodów Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, które odbyły się 10 lutego 2018 roku we Wrocławiu, zakwalifikował się do etapu centralnego. Podczas etapu okręgowego musiał wykazać się bogatą wiedzą o Polsce, Europie i świecie współczesnym. Z tym zadaniem Artur poradził sobie doskonale i mamy nadzieję, że podobnie będzie na etapie centralnym, który odbędzie się w kwietniu w Białymstoku. Warto dodać, że w tym roku szkolnym Artur zdobył także wyróżnienie w okręgowych zawodach olimpiady wiedzy o III RP oraz znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych w okręgowych zawodach olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym. Bardzo Arturowi gratulujemy i dziękujemy, że tak pięknie reprezentuje naszą szkołę! Opiekunem merytorycznym jest ucznia dr Anetta Grzesik- Robak.