Cykl spotkań dla maturzystów z przedstawicielami wrocławskich uczelni wyższych

Już w listopadzie rozpocznie się cykl spotkań z przedstawicielami wrocławskich uczelni wyższych, których adresatami są tegoroczni maturzyści. Celem spotkań jest zapoznanie uczniów z aktualną ofertą edukacyjną uczelni,  a także zmotywowanie maturzystów do poszukiwania informacji na temat kierunków i form kształcenia. Trudna sytuacja epidemiczna w kraju – zamknięte szkoły i nauka zdalna na wszystkich etapach kształcenia, spowodowała, że wszystkie spotkania odbędą się wirtualnie z wykorzystaniem aplikacji Teams.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 20 listopada 2020 r. W wirtualnych murach liceum gościć będziemy pana Mateusza Przygodę, przedstawiciela Politechniki Wrocławskiej, uczelni która jest naszym wieloletnim partnerem naukowym.

O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.