Drzwi Otwarte w I LO

14 maja 2019

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów i ósmoklasistów, a także ich rodziców i opiekunów  na DRZWI OTWARTE, które odbędą się w najbliższa sobotę 18 maja 2019.

Już wkrótce młodzi ludzie będą podejmować ważne decyzje dotyczące ich dalszej edukacji. Wybór szkoły średniej jest szczególnie ważny, ponieważ na ten  okres przypada najintensywniejszy rozwój intelektualny i emocjonalny człowieka.

plakat

Jesteśmy przekonani, że nie tylko wyczerpujące informacje na temat oferty edukacyjnej liceum, ale przede wszystkim bezpośredni kontakt z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym i uczniami oraz poznanie atmosfery szkoły, pozwoli Państwu podjąć właściwą decyzję.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w podjęciu decyzji o wyborze profili klas.

Serdecznie zapraszamy.

HARMONOGRAM DRZWI OTWARTYCH