Dzień Piñaty

7 lutego 2020

7 lutego klasa IIC wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowała Dzień Piñaty. Podczas przerw miał miejsce quiz na temat EL DÍA DE LA PIÑATA, w którym udział mógł wziąć każdy uczeń. Jest to pierwszy dzień z cyklu dni poświęconych propagowaniu kultury iberoamerykańskiej, jakie będą organizowane w naszym liceum co roku. W programie znalazło się rozbijanie piniaty, na przerwach rozbrzmiewała gorąca muzyka latynoamerykańska. W całej szkole można było podziwiać przepiękne dekoracje i plakaty informacyjne oraz uczniów przebranych w meksykańskie stroje. Imprezie towarzyszył kiermasz ciast. Zebrane środki, czyli 888,30 zł zostaną w pełni przekazane na pomoc Tosi Wiśniewskiej. Serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy klasie IIC przeprowadzenia tak świetnej akcji! 🥳 Opiekunkami uczniów były p. Alicja Grabczyńska, p. Katarzyna Skorna.