Jarmark staropolski

23 grudnia 2019

20 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Jarmark staropolski.  Stanowi on już zwyczaj i trudno sobie wyobrazić grudzień w naszej szkole bez tego radosnego wydarzenia. Doskonale współgra z atmosferą Świąt Bożego Narodzenia i nawiązuje do idei bożonarodzeniowych jarmarków. Nasz jarmark jest jednak wyjątkowy, ponieważ zawsze dzielimy się tym, co udaje nam się zebrać w ramach tzw. „placowego”. W tym roku zebrane fundusze wraz z pieniędzmi przekazanymi przez Samorząd Uczniowski I LO przeznaczymy na wsparcie zbiórki dla Tosi Wiśniewskiej.

Podsumowaniem każdego Jarmarku  staropolskiego jest wybór najlepszego wystawcy. Zwycięzcą została klasa IB, która otrzymała najwięcej punktów za realizację określonych kryteriów podlegających ocenie. Drugie miejsce zajęła klasa IIID, natomiast trzecie ex eaquo klasy IF i IH. Natomiast podziękowania należą się całej społeczności uczniowskiej za twórczy zapał i zaangażowanie – bez Was ten dzień nie byłby tak kolorowy i radosny.