Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum do udziału w bezpłatnych warsztatach „ Ogarniam fizykę – krótki trening do egzaminu gimnazjalnego”.  Uczniowie na zajęciach powtórzą materiał z fizyki z zakresu gimnazjum, oraz przećwiczą rozwiązywanie różnych typów zadań pojawiających się na egzaminie gimnazjalnym.

Pierwsze spotkanie – 4 kwietnia 2018, godz. 15:30- 17:00

Drugie spotkanie- 12 kwietnia, godz. 15:30- 17:00

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego 4, sala 106, pierwsze piętro

Prowadzący

Łukasz Perczak – nauczyciel fizyki i matematyki w I LO, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu fizyki. Jego zaangażowanie, twórcze podejście do przekazywania wiedzy, umiejętności oraz zapał sprawiają, że fizyka staje się prosta.

Zgłoszenia udziału w warsztatach przyjmujemy telefonicznie ( 71 314 32 80 ) do 29 marca 2018 r. Prosimy o podanie w zgłoszeniu: danych kontaktowych ucznia (imię nazwisko, gimnazjum, numer telefonu, adres mailowy).

Z powodu ograniczonej ilości miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.