W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, zaleceniem nauczania zdalnego i szczególną sytuacją, w jakiej wszyscy pozostajemy, zapraszam Uczniów oraz Rodziców do udziału w ogólnopolskim projekcie popularyzującym wiedzę psychologiczną „Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS”. Link do strony: Strefa Psyche.
Na projekt składają się między innymi działania online: merytoryczny blog, spotkania internetowe, udostępniane w sieci wykłady i wywiady w formie wideo. Strefę Psyche współtworzą uznani psychologowie, psychoterapeuci, naukowcy i inni praktycy psychologii z naszej partnerskiej uczelni Uniwersytetu SWPS. Szczególnie polecam cykle tematyczne dotyczące koronawirusa i mózgu.
Zapraszam do odwiedzania zakładki pedagoga na stronie liceum, gdzie będą zamieszczane ciekawe materiały. Link do strony: Pedagog szkolny.

W przypadku pojawiających się problemów i zapytań polecam kontakt ze mną za pośrednictwem e-dziennika.
Katarzyna Wyżyn