Szlachetna Paczka w szkole

27 listopada 2019

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w projekcie Szlachetna Paczka. W tym roku pomagamy pani Małgorzacie, mamie samotnie wychowującej dwójkę dzieci – 5-letniego Marka i 3-letnią Julię. Pani Małgorzata, mimo trudności nie poddaje się, a wszystko co robi, robi z myślą o dzieciach i lepszej przyszłości dla nich. Rodzina uwielbia spędzać czas razem, przede wszystkim wychodzącą na spacery i wykonując rożnego rodzaju prace plastyczne wieczorami. Pani Małgorzata powtarza, że motywują ją najbardziej dzieci. To dla nich cały czas walczy i stara się o lepsze jutro. Dzieci są cudowne, uśmiechnięte i bardzo zżyte z mamą.

Potrzeby Rodziny dostępne są u wolontariuszki Marii Jaworskiej, uczennicy kl. IIC, u wychowawców klas oraz w bibliotece szkolnej. Zakupione produkty można przynosić do biblioteki szkolnej do 4 grudnia!!!

W imieniu wolontariuszy Szlachetnej Paczki zachęcam wszystkich do włączenia się w pomoc Rodzinie.