Warsztaty językowe

2 kwietnia 2012

W dniu 20.03.2012 grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką p. Ewy Lubońskiej, uczestniczyła w warsztatach językowych organizowanych przez Instytut Austrii we Wrocławiu. Zajęcia zorganizowane zostały z okazji 150 rocznicy urodzin austriackiego malarza Gustawa Klimta a prowadziła te warsztaty dyrektor Instytutu p. Joanna Röhr. Uczniowie mieli okazję sprawdzenia swojej znajomości języka nienieckiego( zajęcia prowadzone były wyłącznie po niemiecku) oraz możliwość poznania życia i twórczości Gustawa Klimta.
W zajęciach uczestniczyły Sandra Czerniecka, Saskia Franken oraz Paulina Pasek z klasy Ic, Alicja Różańska z klasy IIa, Dominika Konstanciak z klasy IIf, Klaudia Czarna, Marta Litwin, Magdalena Palma, Paulina Piasecka z klasy IIe ora Natalia Kłak z klasy IIIc