Jesteś osobą, która lubi działać społecznie? Masz potrzebę wyrażenia swojej opinii, swojego zdania? Chcesz coś zmienić, zainicjować jakieś działanie na terenie naszego miasta? Jeżeli tak to ta propozycja jest przeznaczona dla Ciebie! Zainteresowany/a? Czytaj dalej!

Rozpoczęła się kolejna kadencja pracy Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy. Rok szkolny 2019/2020 obfity będzie w działania skierowane do Was – uczniów. Pragniemy aby tegoroczne plany nie były tylko realizowane na papierze, ale by podejmowane przez nas inicjatywy miały realne odzwierciedlenie na terenach naszych szkół i całej Oleśnicy. Pierwszym skierowanym do uczniów oleśnickich placówek edukacyjnych działaniem jest zaproszenie i przeprowadzenie rekrutacji do komisji, które będą podstawową podejmowanych przez Młodzieżową Radę Miasta Oleśnicy inicjatyw.

Młodzieżowa Rada Miasta Oleśnicy serdecznie zaprasza uczniów, którzy chcą działać, są kreatywni i nie boją się wyrażać swojego zdania, do zgłoszenia swojej kandydatury na stanowisko członka pomocniczego komisji przy naszej Młodzieżowej Radzie! Obiecujemy Ci dużo ciężkiej pracy, z której efektów na pewno będziesz dumny/a!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem rekrutacji (link w formularzu) i wypełnisz formularz (link poniżej).

W jakich komisjach możesz pracować? Zapraszamy do pracy w komisji ds.:
1) wolontariatu
2) kultury, rozrywki i sportu
3) promocji MRM
4) ekologii
5) współpracy i dyplomacji

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się dokładnie, czym będą zajmowały się poszczególne komisje? Pisz do nas śmiało!

Wspólnie zdziałamy wiele. Spiesz się. Zostało coraz mniej czasu!

Formularz i regulamin