W dniu 27 kwietnia 2018 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia szkoły klas trzecich. W apelu uczestniczyła dyrektor szkoły pani Marzena Helińska, wicedyrektor pani Katarzyna Niesobska-Łacny oraz zaproszeni goście: pan Piotr Karasek Wicestarosta Oleśnicki, pan Michał Kołaciński Burmistrz Miasta Oleśnicy, pani Zdzisława Jakimiec przedstawiciel Zarządu Powiatu Oleśnickiego oraz pani Joanna Michalik Przewodnicząca Rady Rodziców. Pan Piotr Karasek razem z panią dyrektor Marzeną Helińską wręczyli stypendia starosty. Stypendia za szczególne wyniki w nauce otrzymali: Martyna Sachanek – uczennica klasy 3 b oraz Przemysław Więcek – uczeń klasy 3 e. Za szczególne osiągnięcia w olimpiadach przedmiotowych stypendium starosty otrzymał Artur Konieczny z klasy 3 e –  Laureat Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie oraz Laureat Olimpiady Wiedzy o III RP. Artur otrzymał również nagrodę w formie wyjazdu studyjnego do Brukseli. Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami klas III wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne dla rodziców.

Galeria zdjęć

Wyróżnieni uczniowie:

  • z klasy III A –  wychowawca pani Magdalena Czarkowska – MATEUSZ KOCIK, JOANNA RUTA, SZYMON KAZIMIERCZAK, MATEK DYTKO
  • z klasy III B – wychowawca pan Robert Czarkowski – MARTYNA SACHANEK, WOJCIECH ORCHEL, HANNA MAJEWSKA, JULIA OZGA, SARA OBIEGŁO, KLAUDIA LECH, MARCIN POŚLEDNIK, WIKTORIA SZYMANOWICZ, PAULINA GIERUS, KORNELIA KIEBUS, MONIKA JAŚKIEWICZ
  • z klasy III C – wychowawca pani Ewa Świerczyńska – ADRIANNA ZAWALNICKA, KLAUDIA KRAWCZYŃSKA, MIKOŁAJ URBAŃSKI, MARTYNA WOŹNIAK, AGNIESZKA POSŁUSZNY, KLAUDIA BIAŁEK, DANIEL JURKIEWICZ
  • z klasy III E – wychowawca pani Anetta Grzesik – Robak – PRZEMYSŁAW WIĘCEK, MARTYNA GRZESZNIK, JAKUB SOJA, KAROLINA KOWALCZYK, LAURA MULARCZYK

Za reprezentowanie szkoły  w olimpiadach przedmiotowych nagrodzeni zostali uczniowie :

  • Sebastian Janus i Jakub Soja – Olimpiada Geograficzna
  • Jakub Jędrusiak i  Martyna Woźniak – Olimpiada Biologiczna
  • Jacqueline Panaś – Olimpiada Wiedzy o III RP
  • Martyna Grzesznik – Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska
  • Julia Ozga – Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
  • Wiktoria Szymanowicz i Agnieszka Posłuszny – Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Nagrody za 100 % frekwencję otrzymały uczennice: Julia Ozga i Michalina Marcińczak.

Podziękowania za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych odebrali uczniowie:

klasa 3a – FILIP WOLSKI, SEBASTIAN PIEKARSKI, NATAN ŚWIERCZYŃSKI, MADHAV SZUWALSKI, SEBASTIAN JANUS, MICHAŁ RYCHLAK, JOANNA RUTA, AGATA MACIĄG, RADOSŁAW PAWEŁKA, MATEUSZ KOCIK, SZYMON KAZIMIERCZAK, JAKUB LADRA, AURELIA PACIORKOWSKA

klasa 3b – MARCIN POŚLEDNIK, WIKTOR SZPAK, MARIKA KOWALCZYK

klasa 3c – KAMILA WINNICKA, WERONIKA KUBÓW, NATALIA JABŁOŃSKA, MIKOŁAJ URBAŃSKI, ALICJA  KORNALEWSKA, MARIA KRZYWAK, DAWID MULARONEK, DAGOBERT MATELA, AGNIESZKA POSŁUSZNY, WIKTORIA CHMIELEWSKA, KLAUDIA KRAWCZYŃSKA, DOROTA LEWICKA, ADRIANNA ZAWALNICKA

klasa 3d – BARTŁOMIEJ OLSZOWY, KAROLINA WINNICKA, KAROLINA PATYK

klasa  3e – JULIA ŻUBRYCKA, JAKUB SOJA, ADRIAN NIEZNANOWSKI, PRZEMYSŁAW WIĘCEK, ALEKSANDRA KACZMAREK, EMILIA MACHOCKA, LAURA MULARCZYK, MARTYNA GRZESZNIK, ANNA BARAŃSKA, KAROLINA GAJEWSKA, KAROLINA KOWALCZYK, EMILIA WOJTCZAK

Apel prowadzili uczniowie : Oliwia Powąska i Łukasz Tamborski.

Uroczystość przygotowały panie Magdalena Ciura i Katarzyna Niesobska-Łacny.