30 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego klas III. Pani dyrektor Marzena Helińska wraz z panią wicedyrektor Katarzyną Niesobską-Łacny wręczyły wybitnie zdolnym absolwentom, którzy uzyskali bardzo wysoką średnią, świadectwa ukończenia szkoły oraz pogratulowała sukcesów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Galeria

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:        

z klasy 3 A – Jan Braciszewicz, Paweł Krasicki i Paulina Wrzesińska

z klasy 3 B – Szymon Maćkała, Małgorzata Tomczuk, Jan Malek

z klasy 3 C – Jakub Heliński, Kornel Jarosz, Tamara Krajewska,Zuzanna Kwietniowska, Weronika Korzeniowska, Aleksandra Lorek, Agata Marszałek, Jakub Pasławski, Natalia Pluta, Adrianna Polak, Piotr Sakowski, Julia Wolska, Wiktoria Wrońska

z klasy 3 D – Julia Procajło

Pani dyrektor pogratulowała także uczniom  są ci, którzy odnieśli sukcesy, reprezentując  nasze liceum w konkursach i olimpiadach przedmiotowych:

1.Agnieszce Jażdzewskiej z klasy III b  – laureatce drugiego stopnia konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w edycji 2018/2019 w dziedzinie fizyki ; laureatka XV edycji otwartego międzyszkolnego konkursu fizycznego im.Bożeny Koronkiewicz w roku 2019 . Agnieszka zajęła również  I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Matematycznych

2. Aleksandrze Lorek z klasy IIIc  – za udział w okręgowym etapie XXIII Olimpiady o Żywieniu i Żywności i  65 Olimpiadzie Chemicznej  oraz etapie okręgowym XLIX  (49) Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

3. Natalii Michalak z klasy IIIc  –  uczestniczce Międzynarodowego  Konkursu Neurologicznego  Brain Bee

4. Aleksandrowi Kaczmarskiemu z klasy IIIc – za udział w okręgowym o etapie XXXIV Olimpiady  Ekologicznej

5. Kornelowi Jaroszowi z klasy z klasy  IIIc  –  za udział w VII regionalnej Olimpiadzie Medycznej oraz w okręgowym etapie 48 Olimpiady Biologicznej. Kornel jest również finalistą XVII Regionalnych Zawodów Chemicznych  i uczestnikiem 65 Olimpiady Chemicznej 

6. Jakubowi Helińskiemu z klasy IIIc  – za udział w VII regionalnej Olimpiadzie Medycznej

7. Adrianowi Lisowi – finaliście XVII Regionalnych Zawodów Chemicznych oraz uczestnikowi 65. Olimpiady Chemicznej   

8. Damianowi Raczkowskiemu  i Pawłowi Krasickiemu z klasy IIIa – finalistom  konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w edycji 2018/2019 w dziedzinie fizyki

 Podziękowania za 100% frekwencję otrzymali

Adrianna Włusek klasa 3b

Zuzanna Kwietniowska  klasa 3c

Julia Kuchczyńska klasa 3e

Natalia Matuszczyk  klasa 3e

 Za  pracę w poczcie sztandarowym podziękowania otrzymali:

 Radosław Kubiak i Wiktoria Komolko klasa 3a

Szymon Maćkała klasa 3b

Marta Galik klasa 3c

Izabela Budziszewska klasa 3d 

Podziękowania za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych odebrali:

  • klasa 3a

Kamil Banaś, Jan Braciszewicz, Remigiusz Gierus, Michał Grela, Michał Grywkowiec, Karol Kaszuba, Mateusz Korzeniowski , Jakub Lisowski
Paulina Wrzesińska

  • klasa 3b

Krzysztof Bednarski, Kamil Błaszczyk, Dawid Damasiewicz, Kacper Kasprzak, Szymon Kiraga, Marcin Krawczak, Szymon Maćkała
Szymon Maliga, Dawid Miller, Damian Raczkowski, Radosław Stochła
Kamil Szturyło, Łukasz Szymański

  • klasa 3c

Natalia Biegała, Aleksandra Bober, Aleksandra Borecka, Klaudia Charecka
Jakub Heliński, Marta Galik, Dominika Janicka, Kornel Jarosz, Aleksander Kaczmarski , Weronika Korzeniowska, Tamara Krajewska, Adrian Lis
Dominika Łusiak, Julia Marczewska, Natalia Pluta, Adrianna Polak, Oliwia Powąska, Łukasz Tamborski

  • klasa 3d

Anna Gąszczak, Roland Kawczyński , Sara Kowalek, Anna Łacna, Malwina Mickiewicz, Weronika Piechowiak, Natalia Rudzka

  •   klasa 3e

Martyna Kozieł, Maja Malczyszyn

Serdecznie gratulujemy i życzymy połamania piór na maturze!!!!