Hola España!

22 stycznia uczniowie naszej szkoły rozpoczęli niezapomnianą przygodę w Hiszpanii! Pierwszy dzień upłynął pod znakiem zwiedzania tętniącego życiem Madrytu, gdzie zachwycali się imponującą architekturą i wyjątkową atmosferą miasta. Nie zabrakło też kulinarnych wrażeń, uczniowie mieli okazję spróbować pysznych hiszpańskich bocadillos de jamón serrano. Pełni energii, wieczorem wyruszyliśmy do Salamanki, gdzie młodzież czeka pięciodniowy kurs języka … Czytaj dalej Hola España!