Dzień Sportu w ILO

21 czerwca 2021

W piątek 18 czerwca 2021 w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. W zawodach uczestniczyły sześcioosobowe drużyny klasowe, a cała impreza podzielona była na trzy tury: I dla klas pierwszych, II dla klas drugich po podstawówce, a III dla klas drugich po gimnazjum. Uczestnicy brali udział w wyścigach rzędów w kilku konkurencjach. Rywalizacja była zacięta, a temperatura bliska wrzeniu – tym bardziej doceniamy wysiłek naszych dzielnych sportowców. Serdecznie gratulujemy klasom, które zajęły I miejsca w poszczególnych turach: klasie I B, II C oraz II G. Nagrodą jest bon na 100 zł dla każdej zwycięskiej klasy ufundowany przez Radę Rodziców przy ILO.

Dzień Sportu był inicjatywą Samorządu Uczniowskiego oraz jego przedstawicielek Alicji Szwabińskiej i Kingi Karolak wraz z opiekunem panią Kariną Przybyłą. Natomiast konkurencje sportowe zostały przygotowane przez nasze nieocenione nauczycielki wychowania fizycznego: panie Martę Imielę, Anettę Adamczuk, Ewę Świerczyńską i Klaudię Skadorwę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za świetną zabawę!