Niezmierni miło nam poinformować, że Hanna Dziki i Kacper Kowalczyk zostali medalistami Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym oraz Karate Fudokan, które w dniach 4-6.10.2021 r. odbyły się w Katowicach. 

Hanna wywalczyła złoty medal w konkurencji Kumite ind. Juniorów – Karate Fudokan, złoty medal w konkurencji Fukugo Juniorów – Karate Fudokan, brązowy medal w konkurencji Fukugo Juniorów – WTKF oraz trzy medale w konkurencjach drużynowych – złoty w Karate Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan, złoty w Kumite Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan i srebrny w konkurencji Karate Drużynowe Juniorów – WTKF. Kacper został złotym medalistą w konkurencji Kumite Drużynowe Juniorów  – Karate Fudokan.

Oboje od wielu lat są zawodnikami Klubu Sportowego Hikari Oleśnica. W tym czasie aktywnie uczestniczyli w treningach i szkoleniach oraz różnej rangi turniejach karate odnosząc liczne sukcesy. Osiągnięcia te są wynikiem zarówno motywacji samych zawodników, jak również wychowania przez rodziców i pracy instruktora prowadzącego zajęcia. Nieodzowna jest również rola nauczycieli, którzy na co dzień dbają o ich prawidłowy rozwój.

Galeria

Gratulujemy sukcesów!

Aut. zdj. Klub sportowy Hikari Oleśnica