W dniu 10 grudnia 2021 roku odbył się I etap (szkolny) IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu, w którym wzięło udział 432 uczniów z całej Polski. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do II etapu konkursu zakwalifikowały się dwie uczennice z naszej szkoły: Katarzyna Budek z klasy IIB, Aleksandra Gurbierz z klasy IIIF oraz Oliwia Zaręba z klasy IIID.

Natomiast w dniu 16 grudnia 2021 roku odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Spośród 90 uczestników naszej szkoły I miejsce zajęła Marcelina Kobiela z klasy IIID, która będzie reprezentować szkołę w etapie okręgowym.

Gratulujemy i życzymy determinacji i wytrwałości uczennicom w walce w drugiej odsłonie konkursów olimpijskich!

Opiekunką uczennic jest p. Urszula Janicka – nauczycielka biologii.

U.J.