Zaproszenie na casting do filmu fabularnego !!!W piątek 27. marca w godzinach 13.00 – 17.00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnicy,  w sali nr 15, odbędzie się casting do filmu „Dzikie róże” w reżyserii Anny Jadowskiej, absolwentki I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy.

Producenci i reżyserka poszukują odtwórcy jednej z głównych ról młodzieżowych. Zapraszamy chłopców w wieku 16-19 lat – szkoła ponadgimnazjalna, typ sportowy (może grać w piłkę, chodzić na siłownię, pływać itd.), około 170-185 cm wzrostu, zdecydowany, odważny, śmiały, z charakterem.

Drugi dzień castingu – sobota 28 marca, w godzinach 10.00 – 14.30 w budynku głównym Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przy ul. Reja 10 na parterze.

 Zapraszamy dziewczynki w wieku 8 – 10 lat (córka głównej bohaterki – dziewczynka o bardzo silnym charakterze, trochę zbyt dojrzała jak na  swój wiek) oraz chłopców w wieku gimnazjalnym około 170-185 cm wzrostu, typ wysportowany.

„Dzikie róże” – to tytuł filmu fabularnego, którego reżyserem będzie Anna Jadowska a autorką zdjęć – Jolanta Dylewska. Obie są absolwentkami I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy. Film  dostał   dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz CANAL +, zostanie wyprodukowany przez Alter Ego Pictures. Zdjęcia będą kręcone w czerwcu i lipcu 2015 r.  w Ligocie Małej oraz w okolicach.