Spotkanie z przedstawicielką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu



19 października uczniowie klas IIIE i IIIG wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pani Katarzyna Wołowiec, kierownik Sekcji ds. Relacji z Otoczeniem Edukacyjnym przedstawiła uczniom ofertę edukacyjną uczelni na rok akademicki 2022/2023. Podczas zajęć prowadząca opowiedziała m. in. jak wygląda nauka na Uniwersytecie i czego spodziewać się mogą przyszli studenci kierunków ekonomicznych.

M.F.