Wernisaż prac Katarzyny OrlikowskiejW piątek, 20. maja w naszej szkole odbył się wernisaż prac Katarzyny Orlikowskiej, uczennicy klasy 2a. Uroczystość uświetniły panie dyrektor Marzena Helińska oraz Katarzyna Niesobska-Łacny, a także pani pedagog Katarzyna Wyżyn i opiekun „Galerii na Kracie” pani psycholog Anna Florczak. W wydarzeniu wzięli również udział pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele klas pierwszych i drugich, oraz  oczywiście cała klasa 2a wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Skorną.

Podczas ceremonii usłyszeliśmy wiele miłych słów na temat Kasi i jej prac. Po uczcie wizualnej udaliśmy się na poczęstunek przygotowany przez 2a, gospodarzy tego wydarzenia, w trakcie którego kontemplowaliśmy niepodważalny talent naszej koleżanki.

To wspaniałe uczucie mieć w murach szkoły tak zdolne osoby. Liczymy na więcej takich wydarzeń, bo wiemy, że wśród nas jest wiele nieodkrytych talentów, które tylko czekają na inspirację. Serdecznie gratulujemy Kasi talentu i dziękujemy za tak wspaniałą wystawę.

Obrazy można obejrzeć na drugim piętrze, w Galerii.

Jakub Łuc, 2a

Galeria