„Odkrywcy Zagubionego Zadania” – II edycja szkolnego konkursu fizycznego

Uwaga uczniowie I LO w Oleśnicy!

Już niedługo I etap II edycji konkursu szkolnego z fizyki  „Odkrywcy Praw Przyrody”. W związku z tym, chciałbym ogłosić zabawę/konkurs dedykowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Gdzieś w szkole, w miejscu ogólnodostępnym zostanie ukryte proste zadanie z fizyki. Osoby zainteresowane wyzwaniem muszą odszukać skrytkę z kartką (kto pierwszy ten lepszy), rozwiązać zapisany na niej problem fizyczny i podejść do mnie z odnalezioną kartką oraz rozwiązaniem. Obowiązkowe również zdjęcie zrobione w pobliżu skrytki. Odnalezione zadanie można oddawać indywidualnie, parami lub trójkami. Na zwycięzców czeka ocena celująca z fizyki z zadania domowego. Wskazówka pozwalająca odnaleźć skrytkę zostanie przesłana w poniedziałek w godzinach wieczornych. Zabawa będzie miała charakter cykliczny, aż do odwołania. Życzę udanych poszukiwań. Łukasz Perczak – nauczyciel fizyki.

Ł.P.