Nasi uczniowie w 2 etapie II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej

Niezmiernie jest nam miło poinformować, że do II etapu II Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej zakwalifikowało się dwoje uczniów z naszej szkoły: Ewa Kamińska z klasy IIIB i Bartosz Włodarczyk z klasy IIB.

Olimpiada jest organizowana przez Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fundację na Rzecz Edukacji i Nauki im. Anny Wazówny. Jest nową inicjatywą edukacyjną, łączącą zagadnienia z zakresu biologii i ekologii. Jej celem jest zachęcenie jak największą liczbę uczniów szkół średnich do nauki przedmiotów przyrodniczych, a tym samym pokazanie możliwości rozwijania zainteresowań na wielu uniwersytetach w całym kraju. Uczniom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki podczas etapu okręgowego!

U.J.