Pasja uskrzydla!Cześć! Nazywam się Nadia Krawczyk, mam 16 lat i chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy. Jestem uczennicą klasy 1d o profilu psychologiczno-językowym. Wybrałam tę klasę ponieważ interesuję się psychologią. Jednak moją największą pasją, którą chcę się z  Wami podzielić, jest makijaż.

Interesują mnie makijaże dzienne, nocne, ślubne jak i te bardziej artystyczne, idące w stronę charakteryzacji. Uwielbiam testować nowe produkty, ekscytuje się tym jak małe dziecko. Jestem uczestniczką Akcji #UpiększamyPolki, dzięki której biorę udział w kursach  makijażowych Dr Makeup. Uczę się na nich o typach skóry, dopasowaniu kształtu brwi do twarzy, o tym jak wykonturować twarz itd. Ogólnie mówiąc poznaję tajniki świetnie dopasowanego makijażu.Po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat Akademii Dr Makeup.

Jestem bardzo wdzięczna za możliwości rozwijania mojej pasji, które daje mi szkoła – zdjęcia moich makijaży mogłam zaprezentować podczas wystawy, która odbyła się w ramach Festiwalu Talentów. Dzięki niej dużo osób zobaczyło moje prace. Wystawa spotkała się z pozytywnym odzewem – dostałam bardzo dużo komplementów.

Makijaż to moja pasja i z nim wiążę swoją przyszłość. Chcę się dalej rozwijać i pokazywać innym jak robię to, co kocham. Jeśli zainteresowała Was moja historia zapraszam do śledzenia mnie na Instagramie. Moje prace możecie obejrzeć również w galerii.

Nadia Krawczyk

Zdj. tytułowe Filip Fior, kl. 1d.