Klasa 2a na zajęciach z fizyki na Politechnice WrocławskiejW 2018 roku nasza szkoła została objęta patronatem Politechniki Wrocławskiej. Dzięki temu nasi uczniowie mają okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez pracowników uczelni. Dnia 02.02.2024 roku klasa 2a wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej. Zajęcia były podzielone na dwie tury. W pierwszej części uczniowie badali ruch ciała w gęstym ośrodku, a w drugiej rozszerzalność temperaturową ciał stałych. Zagadnienia poruszane na laboratoriach zostały ustalone przez nauczyciela fizyki w naszej szkole Pana Łukasza Perczaka i uzupełniały realizację podstawy programowej. Zajęcia poprowadziły: Pani prof. dr inż. Anna Hajdusianek, z którą nasza szkoła od lat współpracuje oraz Pani dr inż. Katarzyna Gwóźdź. Klasą opiekowali się Pan Łukasz Perczaki Pan Tomasz Lorek.

Galeria