Zajęcia z prawa karnego z panią dr Aleksandrą Polak-Kruszyk

W dniu 10 czerwca klasy, które realizują wiedzę o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym, tj. 1d, 2c i 3c odbyły zajęcia z pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego i jednocześnie radcą prawnym, dr Aleksandrą Polak-Kruszyk. Uczniowie poznali możliwości edukacyjne oraz możliwości zdobycia i wykonywania zawodu prawnika, ale przede wszystkim dowiedzieli się niezwykle interesujących kwestii z zakresu prawa karnego i różnych jego odsłon. Mogli przez chwilę wczuć się w rolę prokuratora i rozwiązać zawiły kazus prawny. To było niezwykle merytoryczne i inspirujące spotkanie, które jest preludium do szerszej współpracy w przyszłym roku szkolnym. Spotkanie zorganizowała dr Anetta Grzesik-Robak.